Kargo şubeleri, kargo şubesi telefon, adres ve koordinatları kargo şubeleri ile sizlerle.

Kullanım Şartları

Kargosubeleri.Com sitesini kullanmaya başlamadan önce lütfen kullanım şartlarımızı ve kurallarımızı okuyun! Sitemizi kullanan tüm ziyaretçiler bu sayfada yazılı olan şart ve kuralları kabul etmiş sayılmaktadır.

 

1) Kullanıcılar Kargosubeleri.Com'un herhangi bir sayfasını kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdürler. Kargosubeleri.Com bu gibi ihlallerle ilgili olarak herhangi bir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmez. Bu gibi ihlallerden doğabilecek sonuçların yükümlülüğü ihlalin sahibi olan kullanıcıya aittir.

 

2) Kargosubeleri.Com üzerinde yer alan yorumlarınız ve yorum sistemi vasıtası ile gönderdiğiniz - eklediğiniz içeriğin telif haklarının size ait olduğu varsayılmaktadır. Hukuken geçerli olan ve üçüncü şahısların haklarını ihlal etmeyen yorumlarınızın tasarrufu size aittir.

 

3) Kullanıcılar sayfalar üzerinde yorum yaparken, genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere ve ilgili tüm mevzuata uymakla yükümlüdür. Yorum yaparken kullandığınız kullanıcı adınız da dahil olmak üzere sitemize yaptığınız tüm yorumlar, genel ahlaka ve söz konusu yasa ve yönetmeliklere uygun olmak zorundadır. Sitemize yaptığınız yorumların genel ahlaka ve kanunlara aykırı olması durumunda Kargosubeleri.Com hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk yorumu yapan kullanıcıya ait olacaktır. (5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM KULLANICILAR yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.)

 

Ayrıca;

 

Sitemizde bulunan kargo firmaları ve kargo firmalarına ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. www.kargosubeleri.com sadece bilgilendirme amaçlı hazırlanmış bir hizmet sitesidir. 

Sitede bulunan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. 

 

Sitemizde kullanılan Kargo Firmalarına ait tüm isim logo ve görsellerin tüm  hakları ilgili firma ve kuruluşlara aittir.

 

Kargo Firmalarına ait bilgileri güncel tutmak için çalışmakla birlikte yine de bazı hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler bulunabilir. Kargosubeleri.com bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

 

Sitede veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek her türlü zararlardan ve olası masraflardan dolayı kargosubeleri.com sitesinin hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

 

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak yayın yapmaktadır. Telif haklarını ihlal eden yazı, ses veya görüntü sitemizde bulunmamaktadır.

 

Herhangi bir yanlış, eksik, güncel olmayan bilgi yada hatalı gördüğünüz veri veya öneriniz bulunduğu takdirde iletişim formu oluşturup iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.

 

 

 

 

Kargo takip sayfasıyla sizlerin kargo takibini kolayca yapabilmenize yardımcı olmayı hedefledik. İlgili Kargo firmasını seçtikten ve kargo firmasının size vermiş olduğu gönderi takip kodunu girdikten sonra Firmanın yasal gönderi takip sayfasına yönlendirilecek ve güvenli bir şekilde kargonuzun durumu hakkında bilgi alabileceksiniz.

 

Kargo Fiyat hesaplama sayfamızda ise kargo firmalarının paylaştığı bilgilere dayanarak kargoların desi değerleri ve yollanılan mesafeye göre kargo gönderi tutarınızın ne kadarolacağını yaklaşık olarak hesaplamanızı ve firmalar arası söz konusu tutarları yaklaşık olarak karşılaştırma yapabilmenizi sağlar. Ancak sitemizde hesaplanan değerler gerçek değerlerle kesinlik göstermek zorunda değildir. Güncellemeler ve ekstra oluşabilecek durumlardan dolayı doğruluğu konusunda garanti vermiyoruz ve bu konuda oluşabilecek zararlardan dolayı herhangibir sorumluluk kabul etmiyoruz. En doğru bilgiyi ilgili firmaların yasal sitelerinden veya ilgili kargo şubelerinden elde edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. 

Bununla birlikte herhangibir hata gördüğünüz taktirde mutlaka bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Bizimle iletişime geçmek için maille 

iletisim@kargosubeleri.com adresinden ulaşabilir yada iletişim sayfasındaki formu kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Web Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılar sitemiz kuralları ve kullanım şartlarını kabul etmiş sayılmaktadır.