Kargo şubeleri, kargo şubesi telefon, adres ve koordinatları kargo şubeleri ile sizlerle.

Hakkında

"Tüm Kargoların Kısayolu!" sloganıyla www.kargosubeleri.com adresinde yayın yapan sitemiz 2019 yılında kurulmuş olup siz 
değerli kullanıcılarımıza doğru ve güncel hizmet vermeyi hedeflemektedir. 
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren kargo firmalarının ve bu firmalara ait şubelerin iletişim bilgilerini tek çatı altında toplayarak, 
kullanıcılarının bu bilgilere daha kolay erişmelerini sağlamak amacındadır. Bu nedenle veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel tutmaya çalışıyoruz.


Türkiye'de yapılmış en yeni  "Kargo Şubeleri Rehberi" olan kargosubeleri.com güncel, kolay ve doğru bir şekilde kullanıcılarına ihtiyaç duydukları bilgileri aktarmayı amaçlamaktadır. 
Sürekli olarak güncellenen içeriği ve altyapısıyla varlığını güçlendirerek devam ettirmektedir.

Kargo takip sayfasıyla sizlerin kargo takibini kolayca yapabilmenize yardımcı olmayı hedefledik. Daha detaylı bilgi için kullanım şartları sayfamıza bakınız.

Kargo Fiyat hesaplama sayfamızda ise  kargo gönderi tutarınızın ne kadar olacağını yaklaşık olarak hesaplamanızı sağlamaya çalıştık. 
Daha detaylı bilgi için kullanım şartları sayfamıza bakınız.


Sitemizde bulunan kargo firmaları ve firmalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. www.kargosubeleri.com sadece bilgilendirme amaçlı hazırlanmış bir hizmet sitesidir. 


Sitede bulunan bilgiler kullanım koşullarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Ayrıca sitemizdeki tüm içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygundur.

Sitemizde bulunan Kargo Firmalarına ait resimler ve logoların tüm hakları İlgili firmalara aittir.


Sitemiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlar ile ilgili çekinceler için gizlilik sayfasına bakınız. 
Bizimle iletişime geçmek için maille iletisim@kargosubeleri.com adresinden ulaşabilir yada iletişim sayfasındaki formu kullanabilirsiniz.